Logo
До новин

Авдіївський коксохім залишається в режимі консервації

07 лютого, 2017
Банкрутство підприємств
Авдіївський коксохім залишається в режимі консервації

Авдіївський коксохімічний завод, який входить до «Метінвесту» Ріната Ахметова, продовжує перебувати в режимі консервації.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив генеральний директор АКХЗ Муса Магомедов, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

«Що стосується АКХЗ - ми все ще в режимі консервації. Запустити другу частину заводу з ГЗП-1 технічно неможливо, перемичка на ГЗП-2 може передати не більше 10 мегават. Потрібно чітко розуміти, що один ввід на місто, завод і ДФС із чотирьох в умовах перманентних бойових дій – це катастрофічно мало», - написав Магомедов.

За його словами, кількість коксового газу не дозволяє одночасно гріти батареї АКХЗ і забезпечувати тепловою енергією Авдіївку, тому морози можуть принести нові проблеми й для міста, й для заводу.

«Кількість коксового газу не дозволяє одночасно нагрівати й батареї, й місто, тому морози можуть принести серйозні проблеми. Для нас і для міста. Сподіваємося на те, що до ремонту другого вводу енергетики ДТЕК будуть допущені», - додав Магомедов.

Нагадаємо, 5 лютого ремонтні бригади відновили лінію електропостачання в Авдіївці Донецької області.

30 січня Авдіївський коксохімічний завод почав процедуру гарячої консервації підприємства у зв'язку з втратою енергопостачання.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, кредитори схвалили реструктуризацію боргів «Метінвесту».

Коментарі
Додати коментар