Logo
До новин

Високопосадовця виконавчої служби Волині спіймали на хабарі

07 лютого, 2017
Резонансні справи
Високопосадовця виконавчої служби Волині спіймали на хабарі

Правоохоронці затримали затримали при отриманні 1,5 тис. доларів неправомірної вигоди начальника управління Державної виконавчої служби Волинської області.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу прокуратури Волинської області.

Прокуратурою Волині та працівниками управління СБУ у Волинській області задокументовано факт одержання неправомірної вигоди заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управляння юстиції в області.

«Установлено, що посадовець, залучивши юриста приватної юридичної компанії, вимагав та одержав від громадянина неправомірну вигоду в сумі 1500 доларів США за закриття виконавчих проваджень без сплати виконавчого збору та зняття арешту з майна. На даний час у кримінальному провадженні проводяться невідкладні слідчі дії, вирішується питання про повідомлення особам про підозру та обрання їм запобіжного заходу», - зазначили у прокуратурі.

Нагадаємо, з набранням чинності 5 січня 2017 року положень Закону України «Про виконавче провадження» №1404-VIII в Україні було введено інститут приватних виконавців.

Коментарі
Додати коментар